
Graduate-certificaat in
Onderwijs specialist (ed.s.) diploma in bibliotheek onderwijs media (online) Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School

Beurzen
Invoering
Kandidaten voor het AA-niveau, ed in bibliotheekonderwijsmedia, komen uit verschillende schoolbibliotheekinstellingen - landelijk, stedelijk en voorstedelijk. De AA-kandidaten vertegenwoordigen diverse etnische en culturele achtergronden. Zij brengen hun expertise op het gebied van collectieontwikkeling, curriculumondersteuning, technologieintegratie, peer-samenwerking, media management en juridische kwesties toe.
In de loop van hun beroepsopleiding nemen de kandidaten vakken aan die hun onderzoeksvaardigheden verrijken, helpen bij het verrichten van curriculumverbindingen tussen het mediacentrum en het klaslokaal, waardoor ze de aandacht kunnen leggen op juridische problemen in verband met schoolmedia programma's en de groei van de inhoud bevorderen gebieden. De vereiste LEM cursussen betrekken kandidaten in reflecterend denken, omdat ze onderwerpen behandelen, onderzoek doen en ontwerpmaterialen aantonen dat zij beslissers zijn.
Kandidaten voor de Ed. S. In Library Education Media kan één van de twee opties nastreven:
Thesis Optie:
In plaats van een stage, zijn kandidaten van het AA-niveau verplicht deel te nemen aan veldgebaseerd actieonderzoek. Onderwijsspecialisten moeten twee semesters van het proefschrift voltooien. Het proefschrift moet zich richten op een onderwerp dat actie bevordert op het gebied van het P-12 media center. Het is een formeel proces dat toestemming van het Universiteitsbureau van Institutioneel Onderzoek, een proefschrift en een proefschrift mondelinge verdediging omvat. Alle kandidaten op het AA-niveau moeten een uitgebreid examen afleggen na afloop van de cursusbehoeften.
Niet-thesis Optie:
In plaats van een stage, zijn kandidaten van het AA-niveau verplicht deel te nemen aan veldgebaseerd actieonderzoek. Deze optie vereist de voltooiing van twee semesters van een veldstudie. Het onderzoek moet zich richten op een onderwerp dat actie bevordert op het gebied van het P-12 media center. Het is een formeel proces dat toestemming van het universiteitsbureau van institutioneel onderzoek omvat. De optie non-thesis heeft een iets minder formele evaluatie van individueel onderzoek dan de scriptie optie; De vereisten voor onderzoek en schrijven hebben evenwel dezelfde nauwkeurigheid als de proefschrift. Alle kandidaten op het AA-niveau moeten een uitgebreid examen afleggen na afloop van de cursusbehoeften.
Opleidingsspecialisten zijn verplicht een gemiddelde punt van 3.25 te behouden tijdens hun opleiding.
Programma checklist
Onderwijsondersteunend gebied (15 uur):
- LEM 501 lezingen in instructietechnologie (3)
- LEM 570 Juridische basis van bibliotheekonderwijs (3)
- Seminar LEM 600 in bibliotheekmedia (3)
- LEM 613 Geavanceerde Educatieve Mediaprogramma's (3)
- LEM 625 Onderzoek in bibliotheekmedia (3)
Onderzoek (6 uur): Selecteer slechts één optie
- Proefschrift
- LEM 696 Proefschrift I (3)
- LEM 697 Proefschrift II (3)
Niet-thesis
- LEM 698 Field Study & Research I (3)
- LEM 699 Veldstudie & Onderzoek II (3)
Survey of Special Education coursework (0-3 uur):
- SED 500 De uitzonderlijke student (0-3)
- Vereist indien niet in een eerdere opleiding gevolgd, tenzij een vergelijkbare cursus is genomen.
Praktijk: (3 uur)
- EDU 691 Gevorderd Praktijkonderwijs (3)
Advisor Approved Electives (6 uur):
Over de school
Vragen
Vergelijkbare cursussen
Master in het onderwijs in bibliotheekmedia
- Online USA
MA in bibliotheek- en informatiestudies - online
- Online
Master of Science in de bibliotheek- en informatiewetenschappen: academisch bibliothecarisaat
- Queens, Verenigde Staten